101454.3466@CompuServe.COM

TwitterFacebookTumblr

Ik kwam in een Google resultset mijn eigen Compuserve e-mailaccount tegen. Bestaand uit zo’n heerlijk opwindend nummer als e-mailadres. In mijn geval 101454.3466@CompuServe.COM dus. Over vervlogen tijden gesproken!

Doorklikken leidt naar een Google snapshot van een mailarchief. Gottogot. Hoe kom ik hier eigenlijk verzeild. Na diep nadenken kom ik tot de conclusie dat de afzender Jerry (van Kooten?) 1 van de redactieleden was van Background Magazine, een in de marge rommelend progressive rockblaadje waar ik in de jaren 90 recensies voor schreef. LoL.

Mijn eerste schreven op het internet zette ik dus aan het handje van deze access provider. Volgens mij op basis van zo’n cd-tje dat ze maand na maand bij elke uitgave van PCM meestuurden. Ja, en voor je het weet duw je zo’n cdrom in de speler en behoor je ook tot de illustere Compuserve-club.

Compuserve was als ik het me goed herinner stervensduur en je kreeg ook slechts een beperkt aantal internetminuten per maand. Als je daar per ongeluk overheen ging moest je bijlappen. Is me een keer overkomen. Kreeg ik een vage brief uit Engeland waarin ik gesommeerd werd een extra bedrag over te maken. Krijg nu nog de kouwe rillingen als ik eraan terugdenk.

update:

Background Magazine bestaat nog. Zonder enige twijfel is dit hun homepage. Een aantal namen van redactieleden komen me meer dan bekend voor. Zo te zien zijn ze rommelen in de marge ook nog niet verleerd.

  ·

Nullbeta aka HansR babbelt deze website louter op persoonlijke titel vol. Mogelijkerwijs worden Nullbeta's standpunten niet gedeeld door de organisatie die z'n boterham belegt. Maar kan dat iemand boeien?