
Nullbeta aka HansR - online sinds 2001. Tegelijkertijd baasje en knecht van het slechtst gelezen weblog van het noordelijk halfrond. XHTML en cascading style sheet fetisjist. Parttime usability neuroot. Object oriëntatie losert. SQL wannabe. De ongekroonde koning van de ongedocumenteerde spaghetticode. Verliefd op en ziek van SEO. Vindt zijn Asics tegenwoordig vaak leuker dan zijn laptop.
Nullbeta sluit zich aan bij de woorden van Dante – All hope abandoned, he who entereth here ...

Null, code knagen, cms in de polder, stijlbladen, gelaagd bouwen, MySQL, php, Emmeloord, webservers, toegankelijk, document object model, zzp, organisch, puntkomma kwijt, webstandaards, uhhh zoekmachine spam? Beta. Nullbeta.
Nul? Nee null! Uhh, wat is null?
Adj. 1. important, of importance - of great significance or value; "important people"; "the important questions of the day"
Google Earth en je webbrowser zijn vriendjes geworden. Dat is, Google heeft een browser plugin uitgebracht om Google Earth in je webbrowser te draaien. Op het moment van schrijven worden trouwens slecht een beperkt aantal browsers nternet Explorer 6 en hoger, Firefox 2 - en alleen het Windows platform - ondersteund.
Mijn eerste, snelle en tamelijk ongenuanceerde indruk:
Conclusie, Google Earth in de browser ziet er op het eerste gezicht veelbelovend uit. Maar ik moet zeker in de API duiken om de mogelijkheden van Google Earth in de browser verder te verkennen. En potentiële struikelblokken te herkennen. Werk aan de winkel dus!

Meer lezen: Meer over de Google Earth API en de integratie met Google Maps
Geschreven door HansR
Er is nog niet gereageerd op deze tekst.
Geplaatst in Google Maps
Getagged als google earth