
Nullbeta aka HansR - online sinds 2001. Tegelijkertijd baasje en knecht van het slechtst gelezen weblog van het noordelijk halfrond. XHTML en cascading style sheet fetisjist. Parttime usability neuroot. Object oriëntatie losert. SQL wannabe. De ongekroonde koning van de ongedocumenteerde spaghetticode. Verliefd op en ziek van SEO. Vindt zijn Asics tegenwoordig vaak leuker dan zijn laptop.
Nullbeta sluit zich aan bij de woorden van Dante – All hope abandoned, he who entereth here ...

Null, code knagen, cms in de polder, stijlbladen, gelaagd bouwen, MySQL, php, Emmeloord, webservers, toegankelijk, document object model, zzp, organisch, puntkomma kwijt, webstandaards, uhhh zoekmachine spam? Beta. Nullbeta.
Nul? Nee null! Uhh, wat is null?
Adj. 1. important, of importance - of great significance or value; "important people"; "the important questions of the day"
Bij gebrek aan echte bloginspiratie misbruik ik het begin van een verse maand maar even door de statistieken van mijn leukvoorkids website de wereld in te spammen. De datum van de laatste post staart me immers zo hatelijk aan! En die vervelende k*t-pagerank-moppersmurf begin ik onderhand ook een beetje zat te raken …

Oktober 2007 was een goede maand voor leukvoorkids.nl. In vergelijking met de maand ervoor heeft de website respectievelijk 33 procent meer bezoekers en 34 procent meer pagina impressies te verwerken gekregen. Goede verdiensten voor wat betreft Adsense ook (op mijn eigen uitermate bescheiden niveau van acteren natuurlijk).
Dat er nog steeds onverwacht veel rek zit in het verkeer op LvK toont een vergelijking met oktober 2006 aan. Meer dan een verdubbeling van het aantal bezoekers. Ruim 130% meer page views. En dat (die rek) had ik een jaar of anderhalf geleden eigenlijk niet verwacht. In de zomer van 2006 vroeg ik me bijvoorbeeld af waarom mijn bezoekersaantallen plots leken op te drogen. En precies een jaar geleden schreef ik over het bereiken van het plafond op Lvk, qua bezoekers.
Ik heb er dan ook vertrouwen in dat Leuk voor Kids de potentie heeft om verder te groeien. Sinds een paar weken heb ik een blogachtig onderdeel toegevoegd op basis van de WordPress software. In de eerste plaats om eindelijk eens uitgebreid in het wild te stoeien met de mogelijkheden van een opensource CMS. Anderzijds om meer personen bij mijn website te kunnen betrekken zonder de achterkant helemaal zelf te hoeven coderen. Want ik ben nog net niet zo megalomaan om te denken dat ik een beter product kan neerzetten dan de gezamenlijke inspanningen van de honderden programmeurs.
In elk geval is zo ongeveer de hele familie Rochat inmiddels ingeschakeld om via de WordPress interface items aan leukvoorkids.nl toe te voegen. Ik verwacht dat het stukje weblog op redelijk korte termijn voor veel extra bezoekers gaat zorgen. Want het biedt zo zijn voordelen om de doelgroep te kunnen bedienen vanuit de doelgroep zelf. Met andere woorden, mijn dochters ZIJN zo’n beetje de doelgroep. En niet te vergeten: Google loves a good blog!
Geschreven door HansR
Er is nog niet gereageerd op deze tekst.
Geplaatst in Google Analytics · Mijn websites
Getagged als statistieken